Миранда Кер во морнарско боди на насловната на „Космополитен“

Октомвриското издание на „Космополитен“ носи симпатична насловна страница.

mir1

Поранешниот ангел на Викторија сикрет, Миранда Кер се насмевнува од насловната страница на „Космополитен“ облечена многу едноставно, а секси. Таа носи боди во морнарски стил со спуштени раменици, со црни и бели риги и впечатлива портокалова декорација, со нагласен ремен.

Вака позирајќи Кер не потсети дека летото не е единствената сезона во која може да си го покажеме телото, туку добро одбраното боди, кое може да се носи четири сезони, може да го комбинираме во најразлични модни стилови.

x

Check Also

Џенифер Лопез и Бен Афлек заедно го прославија 4-ти јули

Двете sвезди заедно ја поминаа годишнината славејќи ја независноста на Америка. Прво ...