Мирна палета: Нова летна колекција од H&M

Х&М продолжува да носи трендовски модни парчиња за лето, а новиот тренд водич е насловен ‘Peaceful Palette’.

Шведкста модна марка ни сугерира релаксирачка мода за шпицот на летото. Во новата колекција доминираат лесните фустанчиња, комбинезонки и костуми за топлите денови. Тоновите се ненаметливи, а ригите и понатаму остануваат во центарот на вниманието.

Инспирирајте се од новите летни модни изгледи на Х&М.

 

x

Check Also

Златни можности со златна картичка на Халкбанк

Поседувањето и користењето кредитна картичка е огромна предност која со себе носи ...