Мишел Обама во куси панталончиња надвор од секој протокол (ФОТО)

Традиционално веќе петта година американскиот претседател Барак Обама и неговото семејство го минуваат зимскиот одмор на Хаваи.

misel

Хонолулу, главниот град на егзотичниот остров и родно место на американскиот претседател, е традиционална дестинација за минување на зимскиот одмор за семејството Обама.

И бидејќи официјалности нема за време на одморот, првата дама на САД си дозволи лежерна варијанта – маица со црвени дезени во комбинација со супер-куси панталончиња со висок струк.

Храбрата должина ги открива нејзините цврсти нозе, истакнати во преден план. За целосна лежерност тука се и јапонките.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...