Мислите на најмалите? Тогаш секако мислите на „Картерс“

Новата колекција на „Картерс“ (Carter’s) за сезоната есен/зима веќе е во продажба и кај нас.

karters 2

Претпоставуваме дека со следење на трендовите немате никаков проблем, претпоставуваме и дека веќе имате изграден стил и знаете точно што да одберете за вас, за претстојнава сезона, од големиот избор на брендирана облека која веќе е во продажба во продавниците низ градот. Но ги следите ли модниоте трендови за најмалите?

Доколку се двоумите што е модерно, се ќе ви стане јасно веќе штом ќе го пречекорите прагот во продавниците „Картерс“ (Carter’s), во „Сити мол“ и „Капитол“.

Новата колекција на „Картерс“ за постудените денови е веќе во продажба, какво ли парче облека, од широката понуда, да изберете за вашите најмили – децата, нема да ризикувате модна „утка“.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...