Многу љубов во дизајните на новата колекција за бебенца од Carter`s

Модни парчиња дизајнирани со мнооогу љубов за вашите најнови членови на семејството.

Секој модел е малку посладок, секоја ткаенина малку помека и секој стил е повеќе кул. Такви се новите практични и модни парчиња за бебенца во новата колекција пролет/лето 2020 на Carter`s.

Уживајте во изборот и во купувањето, исто како што вашите бебенца ќе уживаат во оваа облека.

Во продолжение погледнете ги нашите фаворити.

Купувајте во најблиската до вас продавница Carter`s.

Skopje City Mall 2 ри кат

Vero Center приземје

Capitol Mall & Residence 3-ти кат (во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема)

Градски Трговски Центар – Скопје сутерен (во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема)

x

Check Also

& Other Stories со нова колекција инспирирана од Лос Анџелес

Дизајнерите на модната марка  & Other Stories, инспирирани од стилот на Лос Анџелес, ...