Модели на спортски чизмички од Tom Tailor

Модната марка Tom Tailor оваа сезона акцентот го става на удобноста, форсирајќи модели на чизми, поточно чизми-патики, кои би можеле да ги носиме од утро до вечер.

Освен што се удобни и практични, моделите се многу топли па со тоа се совршени за студената зима пред нас. Оберете си го парот кој најдобро ви одговара на стилот, и слободно газете по дождливите и снежни улици на градот.

А и цената им е супер.

x

Check Also

Задолжително: #SwissEP претприемачот Роланд Симон во Јавна Соба ќе предава за брендинг

Брендинг е главната тема на настанот Кафе со експертот на кој #SwissEP ...