Моден излог: Попусти до 50 отсто во омилените продавници за деца Carter`s

Во брендираните продавници Carter`s во тек се попустите до 50 отсто. Дотерајте ги вашите најмили по најновите трендови, во дизајни со совршен крој и материјали, пријатни за носење.

Во продолжение, погледнете дел од модните парчиња кои се достапни во продажба со намалување.

Се гледаме во Carter`s – Скопје Сити мол, Капитол мол, Веро центар (приземје) и Remall во Тетово.

x

Check Also

Деца оставете ги телефоните, ајде да цртаме!

Моќта на детската имагинацијата е неограничена и може да создаде сценарија на ...