Моден трилер на Прада

И, акција! Под будното око на кастинг директорката девет млади надежни актерки се обидуваат да ја добијат главната улога.

prada 11

Конкуренцијата е сурова, девојките се гледаат меѓусебно со љубомора, сите се облечени во Прада. Која ќе победи, која ќе отпадне…

Погледнете го видеото со кое Прада ја најавува колекцијата за есен/зима 2013/2014.

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...