Модна забава за девојченца – Pop Pop Hair Surprise, нов поп тренд меѓу играчките

Влезете во фантастичниотт свет на Pop Pop Hair Surprise. Оставете ги вашите девојченца да го покажат својот уникатен стил и да создадат нов поп тренд.

Со Pop Pop Hair Surprise девојчињата ќе ги откријат сите изненадувања за нивната коса, а тука се и модерните неонски нијанси и необични текстури. Можат да бидат слатки како Попси, да ја имитираат нејзината фризура, благодарение на поп четката за коса, спрејот и другите додатоци.

Да ве потсетиме – модната забава е дотолку поголема што нема два исти Попси, секој од нив има своја уникатна фризура – виткана, двобојна, омбре…всушност, сите фризури и бои кои можете да ги замислите!

Pop Pop Hair Surprise сетовите може да ги најдете единствено во продавниците „Крш“.

Купувајте од најблиската до вас продавница „Крш“:  
Трговски центар Ramstorе mall – 1 кат, Скопје , Градски трговски центар – сутерен, Скопје , Трговски центар Зебра, Скопје
Трговски центар Сума , Куманово, Remmall, Тетово, Трговски центар Сити Центар , Гостивар, Трговски центар Skopje City Mall, Скопје , Трговски центар Capitol Mall & Residence, Скопје, Крш бебе – Веро Трговски Центар, Скопје, Трговски Центар Lisa, Скопје, Retail Park – Point Retail Park, Скопје

x

Check Also

& OTHER STORIES го форсира трендот на „паф“ ракави (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Популарната модна марка особено меѓу помладите & OTHER STORIES ја лансираше колекцијата пролет/лето ...