Модни додатоци за есен 2015 што секој денди мора да ги има

Машките модни недели завршија, а критиките за најдобри чевли, капи и чанти веќе се забележани.

Ова се највпечатливите модни додатоци за сезоната есен 2015 година.

x

Check Also

Започна продажбата на HUAWEI MateBook 14s на македонскиот пазар

Потрошувачите кои ќе го купат уредот до 31 јануари 2022 година добиваат ...