Модни клонирања: Џенифер Лопез в.с Ријана

Кој кого копира? Или никој никого, тие само слепо ја следат модата, по секоја цена.

lopez 2

Жолтите кратки здолништа кои ги лансираше како хит за оваа сезона модната куќа Балмејн и гладијаторските сандали кои се „задолжително парче“ за ова лето, се најдоа во гардероберите на двете славни пејачки Џенифер Лопез и Ријана.

rijana 1

rijana 2

Кому подобро стои комбинацијата мини фустан + гладијаторски сандали?

lopez 1

А Балмејн жолтата комбинација?

x

Check Also

Скопје Сити Мол стартува со Black Friday Week

Black Friday во Skopje City Mall не е само еден ден. Ниту ...