Модни клонови: Бекам VS Мос

Црниот фустан со тантела од Луј Витон го облекоа и Викторија Бекам и Кејт Мос.

kejt 2

Исто парче од есенската колекција на Марк Џејкобс за Луј Витон се најде на телото на две познати ѕвезди, Кејт Мос и Викторија Бекам. Кејт го облече црниот фустан прва, уште во март, а Бекам го прошета на неодамнешното финале на Вимблдон. И веќе влезе во историјата на модата.

На која подобро и’ прилега?

x

Check Also

55-годишната супермоделка Татјана Патиц позира во раскошна природа

Татјана Патиц (родена во 1966), германски модел и актерка која постигна светска ...