Модни парчиња од Zara кои ни требаат оваа есен

Во есенската колекција на Зара ве очекува убав моден микс од 70-те и 80-те години стилизиран со современи детаљи и складен на водечките модни трендови на сезоната.

На нашата листа на желби се најдоа неколку модни парчиња кои ги издвојуваме од останатите поради трендовскиот изглед и практичноста да се имаат во есенскиот гардеробер. Погледнете кои.

миди фустан во трендовска зелена боја. Комбинирајте го со хитот на есента – високи црвени чизми-чорапи

сини металик получизмички

карирана сукња со чипкасти детаљи и црвен предимензиониран џемпер

плишано боди

јакна со пердуви во сина металик боја

карирано сако со преклоп

 

x

Check Also

Ексклузивните производи на Fashion Group поблиску до вас – отсега и преку мобилна апликација

Светските брендови Desigual, Diesel, Geox, Guess, Inuikii, Levi’s, Mango, Parfois, Premiata, Replay, ...