Модните парчиња на Меган Маркл кои чинат под 100 евра, а достапни се во продажба

Се што ќе облече Меган Маркл, за брзо време се распродава или станува тренд. Но освен гардеробата од луксузните модни марки, Маркл се појави во бројни модни парчиња кои се со прифатлива цена, од популарните „хај стрит“ брендови. А некои од нив, се сеуште достапни во продажба.

Еве ја примамливата модна листа.

Слим-фит фармерки од Banana Republic

Блуза од Marks&Spencer

зелена свилена кошула од &Other stories

кафени кожени ракавици Marks&Spencer

сини сандали Banana Republic

еспадрили на платформа Castaners

маичка од Forever 21

 

 

 

x

Check Also

Деми Мур прекрасна (и гола) во фотосесијата за Харперс Базар

56-годишната глумица Деми Мур позира за насловната страница и едиторијалот на октомвриското ...