Модно патување со новата колекција на MANGO

Популарната модна марка Манго овојпат не води на патување во Њу Орленас со илустраторката Ленгли Фокс. На ова патување ни се открива не само креативниот универзум на Ленгли туку и магичноста на градот Њу Орлеанс.

Уживајте во новите трендови кои ни доаѓаат од Манго преку возбудливата фотосесија.

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...