Моќта на црвено зимско палто (ФОТО)

zanita-morgan-red-philoh-streetpeeper.jpgred-jacket-paris.jpgred-rosie-huntington-whitely-burberry.jpg

x

Check Also

Неделен хороскоп (9. до 15. декември): Топ знаци на неделата – Стрелец, Бик и Лав

Оваа недела планетата Меркур влегува во знакот на Стрeлец, одлични вести ги ...