Моника Белучи – сирена во елегантен, тесен фустан

Откако ја потстрижа косата во фризура која е актуелна за пролет/лето 2020 година, и ги собра сите пофални зборови од фановите, италијанската глумица Моника Белучи, на својот Инстаграм профил постираше фотографија на која јасно се гледа нејзината сексапилна фигура.

Модниот избор падна на црн макси фустан со акцентирани, раскошни ракави. Изгледот е надополнет со црна чантичка, дискретна шминка и накит од Картие.

x

Check Also

Адел премногу слаба, но во топ форма (ФОТО)

Пејачката беше забележана на забавата после Оскарите, која беше организирана од нејзината ...