Можностите на островот (ФОТОСЕСИЈА)

Француското списание за мажи Луи продолжува да фасцинира откако повторно се појави на пазарот.

Eniko-Mihalik-41

Во новата фотосесија на Марк Сегал за ноемвриското издание на Луи позираат моделот од Унгарија Енико Миалик и британскиот музичар, поранешен модел и порно- ѕвезда Ејден Шау.

Eniko-Mihalik-9

Неверојатната комбинација на убавицата и музичарот е складно врамена во темата Можностите на еден остров.

Eniko-Mihalik-8

Eniko-Mihalik-7

Eniko-Mihalik-6

Eniko-Mihalik-3

Eniko-Mihalik-2

Eniko-Mihalik-1

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...