Мрежести чорапи со панделка (модел од Calzedonia)

Мрежестите чорапи се вратија во мода, но сега тие се носат со тексас и со патики.

Италијанската марка Calzedonia лансираше модел на мрежасти чорапи со панделка, кои преку ноќ станаа хит на социјалните мрежи.

Како да не ги обожаваме!

x

Check Also

Како и со што заведува вашиот хороскопски знак

Прочитајте какви заводници сте и со што сте надарени да заведувате. Овен ...