МТВ филмските награди: Ребел Вилсон во креација инспирирана од ангелите на Викторија сикрет

Австраликата актерка Ребел Вилсон беше суперхерој на вечерта во креација со ангелски крилја и порака на задникот – размисли!

rebel1

Ребел се појави на сцената за да ја додели наградата за најдобра машка улога облечена во костим инспириран од креациите и ангелите на Викторија сикрет.

А победникот е…

„Размисли“, таа го покажа задникот на публиката.

Глумицата која нема никакви комплекси поради својата телесна тежина беше облечена во тесни кожени панталони и „милионски“ градник.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Меган Маркл во спортски стил и шик бела јакна

Поранешната актерка, 39, се појави на „Зум“ една година по лансирањето на ...