Музичкиот спот на Мајли Сајрус личи на нискобуџетно порно (ВИДЕО)

Новиот спот на Мајли Сајрус ги разочара оние кои имаат поистенчен вкус.

majli 2a

Што се случува со Мајли?, многумина ќе се запрашаат откако ќе го догледаат видеото. Со исплазен јазик, позирања во чудни, евтини провокативни пози, Мајли не личи на себе туку на Мадона од младите денови.

Погледнете го видеото и се’ ќе ви биде појасно.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...