На шопинг во Carter’s со 30 отсто попуст

Пролетта е идеална сезона за обновување на гардеробата. Дотерајте ги вашите најдраги по последна мода, а при тоа останете пријателски расположени кон вашиот паричник.

kart 99

Ви претставуваме само дел од понудата:

kart 9

kart 8

kart 4

kart 1

 

Искористете ги попустите од 30 отсто во Carter’s и одберете го модниот фаворит за вашето дете.

Посетете ги продавниците на Carter’s во Скопје сити мол, Капитол мол и ТЦ Веро Центар.

x

Check Also

Извојувајте ја главната „Шопинг победа“ преку плаќање со HalkPay на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје со секој проект покажува дека е банка на луѓето. Од ...