Најбараниот градник за црвените ќилими – новиот модел на Вондербра (ФОТО)

Градникот има длабоко деколте, па врз него може да се облече фустан исто така со длабоко деколте, при тоа градникот да е невидлив.

 

Миранда Кер

Миранда Кер

Новиот модел на Вондербра градникот е хит меѓу ѕвездите во последниве неколку месеци. Добар дел од нив и не се појавуваат без овој градник на црвените ќилими. Не само што ги обликува и подигнува градите, туку и благодарение на длабокото деколте врз него може  да се облече секаква тоалета.

Хеиди Клум

Хеиди Клум

Направен е од еластичен материјал со вграден силикон, со ефект на „пуш-ап“

Се продава по цена од 50 евра.

 

x

Check Also

Оскари 2018: Рита Морено во истиот фустан што го носела на ноќта на Оксарите во 1962 година!

Холивудската легенда Рита Морено го освои вниманието на црвениот тепих на Оскарите ...