Најдете ја Кара Делавињ (ВИДЕО)

Кога ќе се спојат модата и филмот се раѓа уметност која остава без здив.

kara 2

Пред објективот на Рут Хогбен позира британскиот модел Кара Делавињ. Краткиот филм е снимен за списанието W, а насловен е Дојди и најди ме.

x

Check Also

Кендал Џенер – лице на новата кампања на Мисони

Под сонцето на Мексико, во идилична атмосфера на пустината, топ моделот Кендал ...