Најдоброто од изминатиот месец ноември (ФОТО)

Избор на најдобри фотосесии, трансформации и настани во текот на ноември.  

Трансформацијата на Џенифер Анистон за новиот филм

Трансформацијата на Џенифер Анистон за новиот филм

 

Топлес фотосесијата на Џенифер Лопез за новиот албум

Топлес фотосесијата на Џенифер Лопез за новиот албум

 

Фотосесијата на Кендис Свонепул за Викторија сикрет

Фотосесијата на Кендис Свонепул за Викторија сикрет

 

Модното шоу на Викторија сикрет

Модното шоу на Викторија сикрет

 

Фотосесијата на Кендл Џенер

Фотосесијата на Кендл Џенер

 

Фотосесијата на Кендис Свонепул за списанието Ај-Ди

Фотосесијата на Кендис Свонепул за списанието Ај-Ди

 

Топ-моделот Нина Агдал „фатена“ на плажа во Мајами

Топ-моделот Нина Агдал „фатена“ на плажа во Мајами

x

Check Also

Мисицата Елена Анѓеловска утре ќе се бори за круната на Мис Глоуб во Торонто

Утревечер во Торонто ќе се одржи финалето на Мис Глоуб. Македонска претставничка ...