Најдовме венчаница речиси иста како онаа на Меган Маркл, за само 25 евра!

Двете венчаници кои ги носеше Меган Маркл на свадбата со принцот Хари, сеуште привлекуваат големо внимание, а слични модели веќе почнаа да се појавуваат во онлајн продажба.

Откако ја „соблече“ преубавата венчаница од Живанши, Маркл се појави во втората венчаница, елегатниот модел дизајниран од познатата креаторка Стела Мекартни.

Едвај чекавме нејзината копија да „исплива“ на Интернет. И секако, ја најдовме – толку е слична што вистинска штета би била да ја пропуштиме. И што е најважно, чини само 25 евра!

Faith High Neck Extreme Split Front Maxi Dress, BOOHOO

Овој бел фустан е од новата колекција на модната марка Boohoo, а може да се најде (и купи) на сајтот ASOS.

Фустанот е достапен во продажба и во црвена и црна боја.

x

Check Also

Голема распродажба со попусти до 80 отсто во Веро центар

Голема распродажба со попусти до 80 отсто на различни категории производи ги ...