Најновите видеа на Прада како секвенци од филм на Хичкок

Видеата кои ја претставуваат пролетната колекција на Прада, во кои главна улога имаат трите убавици Гема Вард, Џулија Нобис и Ине Нифс, оставаат без здив.

i 2

Пред објективот на Стивен Мејсел во три различни видеа кои преминуваат од црно-бело во колор, глумат трите убавици со малку налудничав изглед, и со морничава музика во позадина.

Погледнете ги Интимејт, Психоделик и Стоик, во режија на DJA.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...