Најпродавани есенски чизми од H&M

Есента беше потопла од очекувањата, но тоа не е причина да не почнеме да размислуваме за добар пар чизми.

Во есенската колекција на H&M веќе има 5 бестселери на високи чизми.

Дизајнерите на H&M мислеле на сечиј вкус – од класични рамни модели до суперзаводливи модели на високи потпетици. Покрај непогрешливите црни чизми, тука се и кафените модели со ефект на крокодилска кожа, а за посмелите – блескави чизми со златен сјај.

Погледнете ги топ 5 моделите.

x

Check Also

ОУ „Григор Прличев“ од Охрид со поддршка на Халкбанк доби сензорна градина наменета за ученици со попреченост  

Основното училиште „Григор Прличев“ во Охрид, ја доби првата сензорна градина во ...