Најубавиот машки џемпер со зимски мотиви совршен за празничните денови

Луди сме по модата на џемпери со зимски мотиви, а најубавиот машки џемпер го најдовме во Timberland.

t1

 

Одлично се надополнува со бела кошула и потемни фармерки.

Па девојки, доколку размислувате за совршен новогодишен подарок за вашиот партнер, посетете ги продавниците Timberland во Скопје Сити мол и Рамстор мол.

t2

t3

t4

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...