Најубавите фустанчиња за девојченца ги најдовме во Original Marines

Со фустан како од бајките сите соништа се возможни!

Внесете колоритност и ведро расположение во сезоната на потопли денови. Разубавете ги јунските денови на вашите најмили со уникатните модели од италијанската модна марка Original Marines.

Во продолжение, погледнете ги нашите фаворити на весели фустанчиња.

Посетете ги Original Marines во Скопје Сити Мол (на втори кат) или во Капитол Мол (трети кат, во состав на продавницата „Крш“).

Или купувајте онлајн на www.krs.mk.

x

Check Also

Поглед на летната колекција на MASSIMO DUTTI

Топ моделот Грејс Елизабет е главно лице во новиот тренд водич на ...