Најубавите машки маички во градот во пастелни нијанси ги најдовме во Boggi Milano

Маички со кратки ракави и крагњичка, сега во нежни пастелни нијанси – најголем избор од нив има во летната колекција на модната марка  Boggi Milano.

Совршени се за секакви спортски и кежуал комбинации, но во текот на летото соодветни се и за на работното место.

Нежните бои ни овозможуваат да ги комбинираме со бермуди, џинс и ленени панталони во неутрални нијанси, а одлично се надополнуваат и со патики и со бродски чевли.

Достапни се во продажба во „Хуго Бос“ на плоштад Македонија. Во продолжение, погледнете дел од понудата.

 

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...