Најубавите модни парчиња сега со 50% во Original Marines

Стилот се гради од „мали нозе“, затоа не го испуштајте периодот на растење на децата и на формирање на сопствена уникатност.

А како да им всадите чувство на стил на децата? Со правилен избор на модни парчиња и нивно вешто комбинирање. Во Original Marines „лекциите“ за стил се секојдневност, со секоја нова колекција и со секое поединечно модно парче.

Да ве потсетиме, во тек се попустите од дури 50 % на колекцијата есен/зима.

Продажни места: Original Marines – Скопје Сити Мол (втори кат) и во Капитол Мол (трети кат, во составот на продавницата „Крш“).

x

Check Also

TIME AFTER SUNSET, поглед на пролетната колекција на MASSIMO DUTTI

Малгосија Бела е лице во новата кампања на шпанската модна марка Масимо ...