zara

Најубавите модни прчиња со точки ги има во Манго и во Зара

Точките ќе бидат насекаде околу нас оваа пролет/лето. Ваквите комбинации изгледаат многу женствено, а сега се „дозволени“ да ги ноите – „од глава до пети“.

Ако сеуште не сте си набавиле фустан со точкаст принт, точкасти панталони и блуза, вистинско време е да погледнете во новите, пролетни колекции. Имате што да избирате!

И не останувајте само на едно модно парче со точкаст принт, комбинирајте ги точките, иако различни, во еден моден изглед.

Во продолжение, еве каде да си купите преубави точкасти парчиња.

 

x

Check Also

Листа на желби: Црното плишано сако од MANGO и синото сако од GUESS

Почнавте ли да размислувате со што ќе се подновите за празничната, декемвриска ...