Најубавите обувки за девојчиња ги најдовме во ORIGINAL MARINES (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Нова сезона, нови обувки. Тие се модерни, удобни и лесни за носење. Штитат од студ, непропуштаат вода и погодни се за есенските дождливи денови. Дизајните се фраерски, во духот на модната марка која ни ги носи – ORIGINAL MARINES.

Изборот е голем, од бебешки модели кои се меки и дизајнирани за лесно проодување до модерни модели за девојчиња кои добар дел од денот го минуваат во училиште.

За штосниот изглед уверете се зами од фотогалеријата, а за удобниот чекор – гарантираат редовните купувачи на ORIGINAL MARINES.

Посетете ја продавницата ORIGINAL MARINES лоцирана во Скопје Сити мол.

x

Check Also

Нова колекција во Original Marines, нема изненадувања – најдобри се!

Во продавниците на Original Marines пристигна новата колекција. Претпоставувате веќе? Најдобри се. ...