Најубавите сетови, шорцеви и маички за лето пристигнаа во Original Marines

Летните горештини веќе ги чувствуваме, па да се „разладиме“ со обновена модерна гардероба.

Прошетавме низ градските продавници за вас. И, најубавите сетови, шорцеви и маички за сите возрасти, за момчиња и девојчиња, од 0-18 месеци и од 2 – 16 годишна возраст ги најдовме во продавницата Original Marines во Скопје Сити мол.

Повелете, уверете се.

om 1

om 3

om 5

om 7

om 87

om 99

om 766

 

x

Check Also

Тренд на неделата: Кошула фустан од DESIGUAL

Го враќаме доброто расположение по периодот на домашна изолација, а за пролет ...