guess

Најубавите тексас фустанчиња од пролетните колекции на брендовите на Fashion Group

Тексасот е вечен, и понатаму е наш фаворит особено во пролетните денови. А особено сме воодушевени од тексас-фустанчињата кои ги најдовме кај популарните модни марки на Фешн Груп.

desigual

Идеални се за комбинација со патики, чевли со умерено висока потпетица, а наскоро и со сандали.

Лесно се комбинираат и со различни модни додатоци, па прилагодливи се и за денски и за вечерни излегувања.

Ова се нашите фаворити на тексас фустанчиња за пролет/лето 2019.

 

x

Check Also

Фешн Груп донираше на Институт за јавно здравје апарат што ќе прави тестови за Ковид-19 за 30 минути

Автоматизиран молекуларен RT-PCR апарат и тестови за детекција на корона вирусот, со ...