Црвен тепих: Најубаво облечени мажи на Канскиот филмски фестивал

Веќе пишувавме за креациите на глумиците и моделите на Канскиот филмски фестивал, но не треба да ги заборавиме ни господата.

Џорџ Клуни во Версаче

Џорџ Клуни во Версаче

И годинава, машката мода на црвениот тепих не не разочара, а можевме да видиме од строги до лежерни модни комбинации, но и интересни експерименти кои ги носеа некој од најпознатите глумци на денешницата.

Ова се нашите фаворити.

Џоел Едгертон во Прада

Џоел Едгертон во Прада

Шаја Лабаф во Прада

Шаја Лабаф во Прада

Рајан Гослинг во Гучи

Рајан Гослинг во Гучи

Орландо Блум во Ланвен

Орландо Блум во Ланвен

Мет Бомер во Армани

Мет Бомер во Армани

Мадс Микелсен во Бриони

Мадс Микелсен во Бриони

Адам Драјвер во Ѕења

Адам Драјвер во Ѕења

 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...