Вива Наоми! Црната пантерка стана „плавуша“

naomi 1

Бразилскиот Вог за мајското издание подготви изненадување – Наоми стана русокоса!

Токму за нејзиниот 43. роденден, кога ќе излезе од печат бразилското издание на Вог,  славниот модел прифати да се трансформира. Со ваквата необилна насловна страница и бразилскиот Вог ќе си го прослави својот 38-ми роденден.

Зад објективот е Том Мунро. А Наоми уште еднаш покажа дека годините не и можат ама баш ништо.

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...