И Наоми Кемпбел во (прилично глупав) студен предизвик

Не не изненадува што таа лежи и позира на јахта, а некој друг ја држи кофата со студена вода. Потоа следува она, веќе знаете…

44-годишниот супермодел стана дел од листата на бројните ѕвезди кои го прифатија предизвикот Ice Bucket Challenge.

Што се однесува до креативноста, нема баш нешто да се каже. Очигледно најголем предизвик на Кемпбел, судејќи според видеото, бил да покаже дека добро и стојат бикините.

x

Check Also

Новиот изглед на Меган Маркл, таа ги остави високите потпетици!

Меган Маркл и принцот Хари се „разведоа“ од кралското семејство. што е ...