Наоми во улога на Мишел Обама (ФОТО)

Фотосесија на црната пантерка која за В магазинот ја глуми првата дама на САД.

3

И покрај тоа што идејата на уредниците беше да се „симне“ стилот на Мишел Обама, фотографот и одговорниот за стајлингот на сесијата одлучија да отидат чекор подалеку, па на некои фотографии го „симнаа“ и стилот на Џеки Кенеди.

6

Како и да е, Наоми одлично се снајде во улогата на прва дама.

5

4

2

7

x

Check Also

Кара и Кендал во страсна прегратка за „Лав“

Оваа страсна прегратка е за насловната страница на февруарскиот број на Лав ...