Направете сами шарен летен ѓердан

Целата постапка е забавна и многу креативна, а резултатот може да ви го разубави денот.

leto 1

Шарените летни ѓердани никогаш не излегуваат од мода. Продавниците и годинава се преполни со различни ѓердани кои ќе го развеселат вашиот изглед на плажа.

Но, со малку волја и труд можете сами да си направите летно ѓерданче. Еве како.

x

Check Also

14 нови изгледи: Очила за сонце по мерка на ова лето и вашата форма на лицето

  Доколку ги следите модните трендови, тогаш секако ви е јасно дека ...