Направете тетоважи од цвеќе (ВИДЕО)

Цветовите се во тренд и ова лето, а цветните тетоважи кои брзо се прават се суперзабавно модно решение.

Направете прекрасни украси на телото на креативен, евтин и лесен начин користејќи исушени цвеќиња.

Прво, видеото покажува како да ги исушите цвеќињата за 30 секунди. А потоа ве води чекор по чекор во постапката.

x

Check Also

Халкбанк со ново намалување на каматните стапки на станбениот кредит – 2,9% во првите 5 години и 3,3% во следните 5 години

Станбениот кредит на Халбанк АД Скопје сега е со ново намалување на ...