Наш избор: Најшармантните модни парчиња од новата женска колекција од Springfield

Зимската колекција на Springfield ни ги носи и омилените „божиќни“ џемперчиња со зимски мотиви.

Од фраерски, „моторџиски“ јакни до фармерки и блузи со везени детали и фустани со флорален принт, во фотогалеријата погледнете ги најшармантните модни парчиња за зима 2017/18 од Springfield.

Колекцијата е достапна во продажба во продавниците Springfield.

 

x

Check Also

Што чита Кејт Мидлтон во периодот на изолација?

За време на корона-деновите, од официјалната Инстаграм страница на Палатата Кенсингтон, беше ...