Наши фаворити: Новите чантички од MANGO

Во потрага сте по шик чанта?

Новата колекција на Манго ни донесе различни модели на шик чанти, но наши фаворити за претпразничната сезона се чантичките инспирирани од принтот и дизајнот на луксузната модна марка Гучи.

Достапни се во продажба во различни големини, а цените им се супер поволни! Од 990 денари па до 2.500 денари за големите модели.

Погледнете ги одблизу – ТУКА, кадешто може да ги нарачате и онлајн.

 

x

Check Also

Soap Story, вистинската приказната за сапуните

Сосема случајно се сретнавме со оваа приказна, неодолива, мирисна, природна и полна ...