Насловната приказна на Џенифер Лоренс за Венити фер преку егзотични фотографии

Прашината која се крена за актуелната исповед на глумицата Џенифер Лоренс за „Венити фер“ зема замав и нема сомнение дека ноемвриското издание на ова списание ќе ги урне рекордите во продажба.

l2

И иако прашината се крена околу нејзината исповед за агонијата низ која минувала откако на Интернет се појавија нејзините приватни фотографии, во фотосесијата која го следи разговорот Лоренс позира во луксузно и егзотично опркужување.

l77

За оригиналната фотосесија беше задолжен славниот фотограф Патрик Демаршеље.

l3

 

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...