Насмевнете се, ве слика Барби (ВИДЕО)

Лансиран е новиот фото-апарат кој всушност е Барби кукла.  Достапен е и на Интернет – продажба по цена од 39 долари.

barbi 2

Таа е тренди, убава и да, може да ги збуни минувачите кога ќе ги замолите да ве фотографираат со неа. Еве како њујорчани реагираат на новиот Барби фотоапарат.

x

Check Also

Збогум на дизајнерот на чевли, Серџо Роси

Италијанскиот дизајнер на чевли Серџо Роси почина на 85 годишна возраст. Позитивен ...