Натали Портман го слави 60-от роденден на карминот Диор

Долгогодишната пријателка на марката Диор ангажирана е во роденденската кампања.

natali 1

Поминаа точно 60 години од лансирање на карминот Диор.

natali 2

Славеничката колекција која ќе биде во продажба на почетокот на оваа есен носи широка лепеза на женствени бои, од природни преку пастелни до класични црвени.

natalli 3

Од 1953 година до денес во продажба се појавија дури 1.500 различни нијанси на карминот Диор.

x

Check Also

Сите се луди по новиот тренд на коса за есен 2020, од Џенифер Лопез до Кејти Холмс

Се прашувате кој е најголемиот тренд меѓу фризурите за есен 2020 година? ...