Натали Портман изгледа неверојатно убаво во Харперс Базар

Августовскиот број на америкаснкото издание на Харперс Базар го краси глумицата Натали Портман.

np2

Ако претпоставувате дека на глумиците им е преку глава да зборуваат каква облека носат, можеби сте во право, но тоа не важи и за Натали Портман. На Натали Портман и е преку глава да зборува за нејзиниот нов филм, а за облека ужива да зборува.  Така барем глумицата објаснува за „Харперс Базар“.

„Добивам толку многу прашања за новиот филм и за Средниот Исток, и на тоа одговарам – може ли да ве замолам да ме прашате само за фустанот? Ајде да зборуваме за фустанот!“, вели Портман.

Но, да го оставиме фустанот настрана, и да уживаме во фотосесијата на глумицата за „Харперс Базар“.

np3

np1

np4

np88

np09

np888

x

Check Also

Изглед на денот: Моника Белучи во сино сако со длабоко деколте

На 55 години, Моника Белучи може да се пофали со навистина долга ...