Назад во градот: Нови модни изгледи од &Other Stories за пред-есенската сезона

Есента е зад аголот, па доколку сакате на време да го надополните вашиот гардеробер со ново парче облека, & Other Stories нуди неколку модни комбинации за пред-есенската сезона.

Модерната модна марка се фокусира на традиционалниот стил со новата колекција, претставена во тренди водичот ‘Back in Town’.

Од лесни џемперчиња до панталони и фустани со леопард принт и предимезнионирани, долги кошули, овие модни парчиња лесно може да се носат на различни начини. Комбинарајте ги со чантичка која се носи околу струкот и кратки чизмички со шпицаст врв.

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...