Не ја пропуштајте оваа фантастична можност: Најмалата летна количка на светот според Гинисовата книга на рекорди gb Pockit со 40% намалување!

Сте слушнале за суперпрактичната и најмала летна количка во светот според Гинисовата книга на рекорди? Станува збор за количката gb Pockit, а сега е достапна во продажба со 40% намалување!

Со два едноставни чекори се претвора во ултракомпактен пакет кој тежи само 4,3 килограми.
Дизајнирана е од издржливи материјали што ја прави мала, но силна.
Наменета е за дечиња од 6 месеци до 4 години (односно од 6 до 17 килограми).

Цената е: 11.990 – 40% = 7.194 денари!

Купувајте од најблиската до вас продавница „Крш“:  
Трговски центар Ramstorе mall – 1 кат, Скопје , Градски трговски центар – сутерен, Скопје , Трговски центар Зебра, Скопје
Трговски центар Сума , Куманово, Remmall, Тетово, Трговски центар Сити Центар , Гостивар, Трговски центар Skopje City Mall, Скопје , Трговски центар Capitol Mall & Residence, Скопје, Крш бебе – Веро Трговски Центар, Скопје, Трговски Центар Lisa, Скопје, Retail Park – Point Retail Park, Скопје

Грижете се за Вашето здравје и здравјето на Вашите најмили, останете дома и нарачајте онлајн.

x

Check Also

Овој петок концерт на Лозано во Скопје Сити Мол!

Skopje City Mall со задоволство го најави нивниот следен концерт, а тоа ...